Taneční Seznamka

Pokud nemáte s kým tančit..

Jestliže nemáte stálého partnera, nejste v tom sami! Pokud to situace dovolí, pokusíme se vytvořit taneční pár ze dvou single jedinců.

V této seznamce jde pouze o tanec, tak se nebojte a přidejte svůj inzerát, ať můžete vyrazit na taneční parket!

Znění inzerátu zašlete na lucka@astra-praha.cz. Pro snadnější hledání nám prosím napište, jakou máte výšku, věk, taneční zkušenosti a představy o hledaném tanečním protějšku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hledám partnerku

Ahoj. Hledám partnerku přiměřeného věku do tanečního kurzu pro začátečníky od října 2017 nebo později, ideálně do sálu na Marjánce. Je mi 32 let, 175 cm, štíhlý a sympaťák. Rád bych dohnal, co jsem kdysi zanedbal a naučil se všechny ty záhadné kroky :o) Ozvi se třeba na email (l.kucera@email.cz). Láďa

datum vložení: 22.9.2017

Hledám partnerku

Ahoj, hledám někoho na podobné vlně. Je mi 31. Mám vysokou a pracuji ve službách. Honza (email: youcandance@seznam.cz)

datum vložení: 16.9.2017

Hledám partnerku

Sháním partnerku přibližně v mém věku do tanečních pro začátečníky od října 2017 do sálu na Marjánce. Je mi 27, 187cm/75kg. Chci se naučit tančit, nebot zjištuji, že mě neznalost tance při mnoha příležitostech omezuje. Pokud přemýšlíš o tanečních a nemáš partnera, kontaktuj mě prosím na facebooku (Michal Kimák) či na pankim1@seznam.cz

datum vložení: 6.9.2017

Hledám partnera

Ahoj, hledám partnera do velmi mírně, i když možná spíš do mírně pokročilých tanečních. Ráda bych později šla důkladněji do techniky jednotlivých tanců, teď hledám partnera se sympatickou motivací k tancování, který se při učení rád potrápí a hlavně i zasměje - vážně nutné :). Budu se těšit na odpověď, Martina, 170/37, martinaca@centrum.cz

datum vložení: 3.9.2017

Hledám partnera

Jsem 41 letá, 150 cm, mladě vydající a milující tanec. Chci najít tanečního partnera do podzimních tanečních pro začátečníky. Už jsem v minulosti do tanečních chodila. Partner by měl měřit do 170 cm a preferuji do 45 let. Pokud jsem vás zaujala, ozvěte se prosím na m.zelechovska@seznam.cz a budu se těšit.

datum vložení: 3.9.2017

Hledám partnera

Společenská VŠ 170/51 hledá tanečního partnera do kurzu pro středně či více pokročilé. Smysl pro humor podmínkou :-). Tančím pro radost, ne na medaili. (email: colette.c@seznam.cz)

datum vložení: 29.8.2017

Hledám partnera

Ahoj, jmenuju se Katka 28/178 a hledám pokročilého tanečního partnera na pravidelné tréninky do tančírny/ do tanečního klubu. Tancuju víc než 10 let, tanec je mým velkým koníčkem. Mám za sebou několik pokračovaček a troje speciálky. V případě zájmu pište na mail: katerina.etc@gmail.com. Budu se těšit na společné tancování. :-) Katka

datum vložení: 12.8.2017

Hledám partnera

Dobrý den, ráda bych si po letech zopakovala taneční kroky, jelikož jsem toho ale hooodně zapomněla, asi to bude chtít vzít od začátku. Hledám tanečního partnera přiměřené výšky a věku pro kurz pro začátečníky od podzimu. Moje výška: 180cm, věk: 32. Iveta (email: 20notes@seznam.cz)

datum vložení: 7.8.2017

Hledám partnera

Ahoj, jmenuji se Emma a hledám tanečního partnera (LAT i STT). Je mi 24, měřím 160 cm a vážím 55 kg. Mám za sebou základky, pokračovačky a jeden semestr u Pixy v STK. Ráda bych trénovala cca 2x týdně a později i soutěžila. Pokud máte zájem, budu ráda, když se ozvete :-)   (email: hankova.93@seznam.cz)

datum vložení: 27.7.2017

Hledám partnera

Sháním tan. partnera. Je mi 40 let. Bydlím na okraji Prahy. Před mnoha lety jsem tančila - tan. škola KROK. Základy a opravdu jen zákl. formace bych zvládala, ale chce to se do toho "opět dostat" Štíhlá, 160 cm, rychle se učím. Chtěla bych chodit pravidelně na kurz a zdokonalovat se. Ráda bych vyzkoušela tanec s partnerem v tančírně a pak by se vidělo. Poprosím někdo, kdo už má alespoň minimál. taneč. zkušenost. Děkuji velice za odpověď, Petra (email: petrafelgrova@gmail.com)

datum vložení: 13.7.2017

Hledám partnera

Hledám dobrého tanečníka, nebo tanečníka, který má rád tanec a hudbu do kurzu pro mírně pokročilé a chci jít dál. Najde se? (email: k-jelinkova@seznam.cz)

datum vložení: 14.7.2017

Hledám partnera - děti

Ahoj, jmenuji se Nelinka a je mi 6 let, má výška je 115cm. Jsem drobná holčička. Chodím na tanečky od 3 let a do taneční školy Astra 1. rokem. Navštěvuji kurz na Proseku 2x týdně a nemám partnera. Mám zájem tancovat do budoucna závodně, chtěla bych chodit 3x v týdnu. Prosím pište na doledia@gmail.com

datum vložení: 7.6.2017

Hledám partnera

Dobrý den, mám zájem o kurzy tance v Praze (LAT i STT) a ráda bych našela tanečního partnera, moje výška je 172 cm, věk 26, postava normalní (nejsem štíhlá), mám základy v tanečních. Mám ráda hudbu a tanec. Chtěla bych tanec jako zájmovou činnost a odreagování od práce. Budu ráda, když mě kontaktujete. Děkuji (email: petra@goto.cz)

datum vložení: 12.4.2017

  Poslat dotaz na dostupnost

  Vybrané zboží nemáme momentálně na skladě.
  Informujeme Vás v nejbližší době kdy bude zboží dostupné.
  Pro rychlejší komunikaci můžete připsat telefon nebo skype.

  E-mail: *
  Obsah zprávy: *