Taneční Seznamka

Pokud nemáte s kým tančit..

Jestliže nemáte stálého partnera, nejste v tom sami! Pokud to situace dovolí, pokusíme se vytvořit taneční pár ze dvou single jedinců.

V této seznamce jde pouze o tanec, tak se nebojte a přidejte svůj inzerát, ať můžete vyrazit na taneční parket!

Znění inzerátu zašlete na lucka@astra-praha.cz. Pro snadnější hledání nám prosím napište, jakou máte výšku, věk, taneční zkušenosti a představy o hledaném tanečním protějšku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hledám partnera

Krásný den, hledám tanečního partnera pro taneční kurzy v Praze v termínu kdykoliv po prázdninách. Úrovní jsem začátečník, na poslední dvoje taneční jsem chodila v 16 a 17 letech. Zájem mám o standardní tance i latinskoamerické. Je mi 31 let, 165 cm, 77 kg, ženská postava. V posledním 1,5 roce jsem začala tančit břišní tance a moc ráda bych k nim přidala i nějaké párové tance, protože mě tanec ohromně těší. Partner ideálně 25-45 let, vyšší než já a s opravdovým zájmem, aby kurzy zbytečně nepropadaly. Petra (petamiksovska@gmail.com)

datum vložení: 10.7.2018

Hledám partnera

Hledám partnera na zopakování kroků pro akci " taneční odpoledne pro seniory" 18.10.-13.12. 2018 Na Marjánce. Jsem drobné postavy, 154cm "vysoká", je mi 68 let. Ideální mladší partner. Děkuji za nabídku. Irena (email: irenamax@seznam.cz)

datum vložení: 9.7.2018

Hledám partnera

Hezký den, ráda bych našla tanečního partnera pro kurzy na Hájích. V mládí jsem absolvovala taneční kurz, od té doby netančila...já 62 let..164 cm..Eva.. (email: knihova@aimport.cz)

datum vložení: 12.5.2018

Hledám partnera

Ahoj, sháním vyššího muže na taneční kurz, taneční čaje nebo plesy. Chodila jsem do několika pokračovacích kurzů, ale hodně zapomněla. Jsem 34, 178 bez podpatků, štíhlá. Janina (jana-klimova@centrum.cz)

datum vložení: 10.4.2018

Hledám partnera

Ahojky, hledám tanečního partnera do tančíren, na plesy a další taneční akce, případně na společný kurz. Jsem z Prahy, Jana 50/158 a těším se na odpověď na projan@email.cz. Dokončila jsem pokračovačky a ráda se zdokonalím nebo alespoň uplatním to, co jsem si zopakovala :-)

datum vložení: 13.3.2018

Hledám partnera

Ahoj, hledám tanečního partnera, který rád tančí a je příjemný společník (175 - 190 cm). Pojďme  do tančírny, na ples, popř. do kursů i jinam  (dle domluvy, užijme si figur a taneční hudby! Jsem společenská 54/171, v tanci středně pokročilá, ráda se zdokonalím. Inka (lisbon49@seznam.cz)

datum vložení: 7.3.2018

Hledám partnerku

Hledám partnerku pro základní kurz tance, od 4.3.2018. Je mi 33, výšku mám 188 cm a váhu 94 kg, atlet. (email: mkralovic@centrum.cz)

datum vložení 26.2.2018

Hledám partnera

Hledám tanečníka, jsem 170 cm vysoká, 58 let, taneční úroveň více pokročilá, Praha (email: meisnerovaeva@seznam.cz)

datum vložení: 24.2.2018

Hledám partnerku

Ahoj všem, jsem 23ti letý VŠ student Lukáš. Na střední jsem tančil v základkách kurzech a pokračovačkách, ale to už je pár let zpátky. Haha. Mám rád nové výzvy a tohle je super příležitost. Plus poznat nové lidi. Pro úplnost mám 183cm a 75kg. Chci se zaměřit a tančit latinské tance, které se mi velice zalíbili při mém cestovaní. Rozhodně tancuji pro dobře strávený čas a zábavu, takže žádný profesionalismus a vzájemné porozumnění při "chybách" je základ. Jestli už se vidíš na parketu, tak se můžeme domluvit ;) Lukáš (email: bunatl@seznam.cz)

datum vložení: 6.2.2018

Hledám partnera

Ahoj, ráda bych našla tanečnío partnera, který by se mnou chtěl zajít do tančírny nebo na ples, event. se i přihlásit do nějakého kurzu - ideálně letos na jaře. Jsem mírně pokročilá, baví mě standard i latina. Je mi 56 let a měřím 170 cm. Mám pozitivní přístup k životu. Budu se těšit. (Můj mail: farnum@seznam.cz) Vlaďka

datum vložení: 6.2.2018

Hledám partnera

Hledám partnera na tanec, standardní tance od začátku. Dvacet let jsem netancovala a ráda bych se k tomu vrátila. Narozená 1962, výška 164 cm  a  váha 57 kg. Mám zájem o taneční kurz Astra na Hájích. (email: jarka.jm@gmail.com)

datum vložení: 3.2.2018

Hledám partnerku

Ahoj, jmenuji se Kuba. Je mi 21 let. Hledám taneční partnerku pro možné pokračování v tanečních.Asi rok jsem chodil na taneční k panu Brožovskému. Momentálně mě ,,zaměstnává" příprava na maturitu, ale nebránil bych se podle času :-) dalšímu pokračování, případně podle domluvy :-). Tanec mě baví.Pokud máš zájem, ozvi se. Těším se na případnou odpověď, Kuba (email: jakustra@seznam.cz)

datum vložení: 23.1.2018

Hledám partnera

Prosím muže nebo i ženu o seznámení, za účelem společného tancování.  Jsem málo nad 165 cm, více nad 50 let. OK.Bv@seznam.cz. Mám zájem o taneční kurz taneční školy ASTRA na Hájích.

datum vložení: 18.1.2018

Hledám partnera

Ahoj, hledám tenečního partnera k tancování na hobby úrovni. Mam vytančené všechny pokračovací taneční a nyní bych ráda pokračovala a zdokonalila se kromě figur i v technice. (w.estik@email.cz)

datum vložení: 16.1.2018

Hledám partnera

Společenská VŠ 172/52 hledá tanečního partnera do pokročilejčího kurzu / speciálek, ale i do tančírny a na semináře. Tančím pro radost, ne na medaili. (email: colette.c@seznam.cz)

datum vložení: 10.1.2018

  Poslat dotaz na dostupnost

  Vybrané zboží nemáme momentálně na skladě.
  Informujeme Vás v nejbližší době kdy bude zboží dostupné.
  Pro rychlejší komunikaci můžete připsat telefon nebo skype.

  E-mail: *
  Obsah zprávy: *