Taneční Seznamka

Pokud nemáte s kým tančit..

Jestliže nemáte stálého partnera, nejste v tom sami! Pokud to situace dovolí, pokusíme se vytvořit taneční pár ze dvou single jedinců.

V této seznamce jde pouze o tanec, tak se nebojte a přidejte svůj inzerát, ať můžete vyrazit na taneční parket!

Znění inzerátu zašlete na lucka@astra-praha.cz. Pro snadnější hledání nám prosím napište, jakou máte výšku, věk, taneční zkušenosti a představy o hledaném tanečním protějšku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hledám partnera

Hezký den, ráda bych našla tanečního partnera pro kurzy na Hájích. V mládí jsem absolvovala taneční kurz, od té doby netančila...já 62 let..164 cm..Eva.. (email: knihova@aimport.cz)

datum vložení: 12.5.2018

Hledám partnera

Ahoj, sháním vyššího muže na taneční kurz, taneční čaje nebo plesy. Chodila jsem do několika pokračovacích kurzů, ale hodně zapomněla. Jsem 34, 178 bez podpatků, štíhlá. Janina (jana-klimova@centrum.cz)

datum vložení: 10.4.2018

Hledám partnera

Ahojky, hledám tanečního partnera do tančíren, na plesy a další taneční akce, případně na společný kurz. Jsem z Prahy, Jana 50/158 a těším se na odpověď na projan@email.cz. Dokončila jsem pokračovačky a ráda se zdokonalím nebo alespoň uplatním to, co jsem si zopakovala :-)

datum vložení: 13.3.2018

Hledám partnera

Ahoj, hledám tanečního partnera, který rád tančí a je příjemný společník (175 - 190 cm). Pojďme  do tančírny, na ples, popř. do kursů i jinam  (dle domluvy, užijme si figur a taneční hudby! Jsem společenská 54/171, v tanci středně pokročilá, ráda se zdokonalím. Inka (lisbon49@seznam.cz)

datum vložení: 7.3.2018

Hledám partnerku

Hledám partnerku pro základní kurz tance, od 4.3.2018. Je mi 33, výšku mám 188 cm a váhu 94 kg, atlet. (email: mkralovic@centrum.cz)

datum vložení 26.2.2018

Hledám partnera

Hledám tanečníka, jsem 170 cm vysoká, 58 let, taneční úroveň více pokročilá, Praha (email: meisnerovaeva@seznam.cz)

datum vložení: 24.2.2018

Hledám partnerku

Ahoj všem, jsem 23ti letý VŠ student Lukáš. Na střední jsem tančil v základkách kurzech a pokračovačkách, ale to už je pár let zpátky. Haha. Mám rád nové výzvy a tohle je super příležitost. Plus poznat nové lidi. Pro úplnost mám 183cm a 75kg. Chci se zaměřit a tančit latinské tance, které se mi velice zalíbili při mém cestovaní. Rozhodně tancuji pro dobře strávený čas a zábavu, takže žádný profesionalismus a vzájemné porozumnění při "chybách" je základ. Jestli už se vidíš na parketu, tak se můžeme domluvit ;) Lukáš (email: bunatl@seznam.cz)

datum vložení: 6.2.2018

Hledám partnera

Ahoj, ráda bych našla tanečnío partnera, který by se mnou chtěl zajít do tančírny nebo na ples, event. se i přihlásit do nějakého kurzu - ideálně letos na jaře. Jsem mírně pokročilá, baví mě standard i latina. Je mi 56 let a měřím 170 cm. Mám pozitivní přístup k životu. Budu se těšit. (Můj mail: farnum@seznam.cz) Vlaďka

datum vložení: 6.2.2018

Hledám partnera

Hledám partnera na tanec, standardní tance od začátku. Dvacet let jsem netancovala a ráda bych se k tomu vrátila. Narozená 1962, výška 164 cm  a  váha 57 kg. Mám zájem o taneční kurz Astra na Hájích. (email: jarka.jm@gmail.com)

datum vložení: 3.2.2018

Hledám partnerku

Ahoj, jmenuji se Kuba. Je mi 21 let. Hledám taneční partnerku pro možné pokračování v tanečních.Asi rok jsem chodil na taneční k panu Brožovskému. Momentálně mě ,,zaměstnává" příprava na maturitu, ale nebránil bych se podle času :-) dalšímu pokračování, případně podle domluvy :-). Tanec mě baví.Pokud máš zájem, ozvi se. Těším se na případnou odpověď, Kuba (email: jakustra@seznam.cz)

datum vložení: 23.1.2018

Hledám partnera

Prosím muže nebo i ženu o seznámení, za účelem společného tancování.  Jsem málo nad 165 cm, více nad 50 let. OK.Bv@seznam.cz. Mám zájem o taneční kurz taneční školy ASTRA na Hájích.

datum vložení: 18.1.2018

Hledám partnera

Ahoj, hledám tenečního partnera k tancování na hobby úrovni. Mam vytančené všechny pokračovací taneční a nyní bych ráda pokračovala a zdokonalila se kromě figur i v technice. (w.estik@email.cz)

datum vložení: 16.1.2018

Hledám partnera

Společenská VŠ 172/52 hledá tanečního partnera do pokročilejčího kurzu / speciálek, ale i do tančírny a na semináře. Tančím pro radost, ne na medaili. (email: colette.c@seznam.cz)

datum vložení: 10.1.2018

Hledám partnera

Chodila jsem na podzim do začátečníků a hledám partnera do pokračovacích kurzů od ledna, případně znovu do začátečníků. Můžeme chodit i do tančírny a na ples. Nebránila bych se ani kurzu salsy. Měřím 150 cm. Baví mě hlavně latina, zejména cha-cha a rumba. (email: m.zelechovska@seznam.cz)

datum vložení: 2.1.2018

Hledám partnerku

Zdravím, jmenuji se Vítek a hledám taneční partnerku na již rozběhlý taneční kurz (7. lekce). Jedná se o základní kurz pro dospělé na Marjánce. Kurz pokračuje od neděle 7.ledna. Je mi 31let, měřím 178cm a vážím 92kg. Těším se na Vaše odpovědi (email: vitahasek@centrum.cz). Děkuji

datum vložení: 2.1.2018

Hledám partnera - děti

Ahoj, jmenuji se Sofie (9let, 140cm, 31kg) a hledám tanečního partnera na LAT i STAND. Tančím čtyři roky v taneční škole ve výběrové skupině, ale ráda bych vyzkoušela párový tanec a v budoucnu třeba tančila i závodně. Prosím, ozvi se mi na email sofiss9@seznam.cz

datum vložení: 29.12.2017

Hledám partnerku

Ahoj, chtěl bych se naučit tancovat, alespoň základy. Do tanečních jsem chodil, ale je už to dávno. Našla by se pro mě vhodná tanečnice? 190cm/ 96kg/ 44let. Fanda. (email: frantisekkadlec1973@gmail.com)

datum vložení: 22.12.2017

Hledám partnerku

Ahoj, jmenuji se Jirka a hledám partnerku, která by začala uplně od nuly jako já. Nikdy jsem netancoval, ale hrozně rád bych chtěl začít. Je mi 23let, měřím 185. Napsat mi můžete na email - davideddings1994@gmail.com

datum vložení: 30.11.2017

Hledám partnera

Zdravím, ráda bych zde našla tanečního partnera, který by byl ochoten se mnou absolvovat základní taneční kurs na Hájích, ideálně ve věku 45-60 let. Lucka (email: lucymazal@seznam.cz)

datum vložení: 23.11.2017

  Poslat dotaz na dostupnost

  Vybrané zboží nemáme momentálně na skladě.
  Informujeme Vás v nejbližší době kdy bude zboží dostupné.
  Pro rychlejší komunikaci můžete připsat telefon nebo skype.

  E-mail: *
  Obsah zprávy: *