Co Čech, to tanečník

Co Čech, to tanečník

Umění tančit je dnes ve společenském životě opět velmi žádané a tančit se učí nejenom mládež, ale také dospělí a děti. Díky televizním „Stardance“ se společenský tanec v celém světě opět dostal do popředí zájmu jak u dospělých párů, tak i teenegerů a především dětí.

Výuku zde vedou profesionálové ve svém oboru pod vedením ing. Miroslava Brožovského profesora Konzervatoře J.Ježka v letech 1994-1999 a lektora tance na FTVS University Karlovy.

Kromě odreagování myšlenkového, je tanec i na zájmové úrovni určitě prvkem fyzicky posilujícím organismus, vysoce zaměstnává mozkové závity, takže jak praví naši žáci z řad lékařů – je to nejlepší prevence na Alzheimerovu chorobu. Tanec zlepšuje dýchání a samozřejmě napomáhá zlepšení držení těla, zejména oblastí páteře, která celodenním sezením u počítače dostává velmi zabrat. Důkazem zájmu o tanec jsou nejenom naplněné taneční kurzy, tak jak je znáte, ale naši žáci s námi pravidelně jezdí na LETNÍ ŠKOLU TANCE, kde celý týden stráví s výbornou partou, kterou tanec baví. Baví je to, protože tančit umí. Tanec Vás vtáhne do společnosti, kde se navazují nová přátelství. Všichni se chtějí naučit tančit technicky a muzikálně správně a to se jen tak chozením na plesy a ,,Šlapáním“ na místě v přeplněných sálech rozhodně nepovede. Chce to správné podmínky pro tanec a ty Vám u nás nabízíme. Chcete-li si tanec opravdu užít, nabízíme i specializovanou výuku s nižším počtem párů – kolem 15 – tak zvané Hobby kluby pro dospělé. Pokud rádi navštěvujete taneční zábavy, plesy či večírky, na akcích taneční školy si vždy zatančíte kompletní repertoár - waltz, tango, valčík, slowfoxtrot i quickstep a z latinských tanců pak cha-cha, samba, rumba, jive. V poslední době je zájem a vyučujeme i paso doble. Nechybí ani blues, polka, twist, mambo, charleston či čardáš a mazurka.

NESEĎTE DOMA A POJĎTE DO TANEČNÍCH. ROZŠIŘTE ŘADY TĚCH, PRO KTERÉ SE JIŽ TANEC STAL SAMOZŘEJMOU SOUČÁSTÍ ŽIVOTNÍHO STYLU. NESTAŇTE SE TÍM KDO NA FIREMNÍM VEČÍRKU, MATURITNÍM PLESU ČI VLASTNÍ SVATBĚ BUDETE JEN PŘIHLÍŽET, JAK SE OSTATNÍ BAVÍ TANCEM.

  Poslat dotaz na dostupnost

  Vybrané zboží nemáme momentálně na skladě.
  Informujeme Vás v nejbližší době kdy bude zboží dostupné.
  Pro rychlejší komunikaci můžete připsat telefon nebo skype.

  E-mail: *
  Obsah zprávy: *