Taneční sály

Autoklub ČR - Praha 1

Autoklub ČRVe velmi pěkném prostředí sálu Autoklubu ČR ,Opletalova 29,Praha 1 - metro B, metro C-Hlavní nádraží pořádáme již tradičně kurzy pro mládež a navázali jsme tak na tradici kurzů z první republiky. Velikost parketu je150m2. Garde má možnost sledovat kurz z balkonu.

KCMT Háje - Praha 4 - Háje

Kulturní sál v HájíchV úplně novém, moderním a přívětivém prostředí kulturního sálu KCMT na Hájích, U Modré školy 1, v Praze 4(11), metro C-Háje (necelých 100m- výstup směr bus Chodov), pořádáme již  7.sezonu kurzy pro dospělé. Výborná možnost parkování na vlastním parkovišti. Ve světlém a vzdušném prostředí tohoto sálu se budete cítit příjemně. Velikost parketu cca 150m2. V tomto sále vyučuje Helena Brožovská s partnerem a Miroslav Mareš s partnerkou.

Na Marjánce - Praha 6-Břevnov

stylový sál Na MarjánceV exkluzivním, zrekonstruovaném stylovém sále historické budovy Na Marjánce, Bělohorská 35, Praha 6- Břevnov již 8. sezonu pořádáme kurzy pro mládež a pro dospělé. Dobrá možnost parkování, v těsné blízkosti tramvajové zastávky. Prostorný sál s možností sledovat kurzy z galerie. Po skončení kurzu možnost příjemného posezení v sousedící kavárně. Velikost parketu 200m2. Zde vyučuje Ing. Miroslav Brožovský, Alice Laksarová a Helena Brožovská s partnery.

KC Vltavská- Praha 7

Kulturní dům VltavskáTaneční kurzy pro dospělé ve velkém sále KC Vltavská, Bubenská 1, Praha 7 - přímo na metru C Vltavská. Prostorný sál s balkonem -tradiční místo pro taneční kurzy. Velikost parketu 280 m2.

KD Ládví - Praha 8

Kulturní dům LádvíV sále KD Ládví, v Kobylisy, v Praze 8- přímo na metru C - Ládví pořádáme v prostorném sále kurzy pro pokročilejší páry - mládež a dospělé.Opět je to tradiční prostředí pro kurzy tance, ale i plesy a další významné akce naší taneční školy (pořádání soutěží ve sport. tanci různých kategorií). Dobrá možnost parkování. Velikost parketu 350 m2 zaručuje pohodlný prostor pro tanec. Zde vyučuje Ing. Miroslav Brožovský s partnerkou.

Interhotel Olympik - Praha 8

Interhotel OlympikV krásném stylovém sále kongresového centra Interhotelu Olympik, Pod Palmovkou, Praha 8 - metro B - Invalidovna pořádáme kurzy pro dospělé. Dobrá možnost parkování. Velikost parketu 190 m2.

Hotel Svornost - Praha 9

Hotel SvornostV komorní prostředí sálu Hotelu Svornost, Novozámecká 284, Praha 9- Dolní Počernice, pořádáme kurzy pro dospělé různých úrovní. V příjemné vilkové čtvrti je možnost bezproblémového pakování. Dobré spojení z metra B-Palmovka autobus č. 109 a ze směru Strašnic autobus č. 208- Stanice U Váhy. Případně lze využít dráhu- v blízkosti žel. stanice Dolní Počernice. Velikost parketu 100m2 - menší taneční kurz.

KD Kyje - Praha 14

Kulturní dům Kyje Praha 14V nově zrekonstruovaném Kulturním domě Kyje., Šimanovská 47 198 00 Praha 9 - Kyje, opět otevíráme taneční kurzy pro mládež i dospělé. Přijďte si zatancovat do nového taneční sálu, který je vybavený kvalitní zvukovou technikou. Součástí kulturního domu je kromě ubytovací části restaurace, kde se můžete během tanečního kurzu občerstvit. Zde vyučuje Helena Brožovská, Jana Schillerová a Aleš Kučera s partnery.

  Poslat dotaz na dostupnost

  Vybrané zboží nemáme momentálně na skladě.
  Informujeme Vás v nejbližší době kdy bude zboží dostupné.
  Pro rychlejší komunikaci můžete připsat telefon nebo skype.

  E-mail: *
  Obsah zprávy: *